Визначилися учасники «Фіналу чотирьох» чемпіонату Черкащини з волейболу серед команд ОТГ

Дата: 03.12.2020 14:14

29 листопада в спортивному коплексі ПрАТ «Азот» відбулись заключні ігри ІІ етапу чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд ОТГ Черкащини.

Результати ігор:

«Жашківська громада» - СК «Росава» (Степанецька ОТГ) - 2-1 (25-21, 25-22, 24-26)

«Жашківська громада» - «Славія» (Мліївська ОТГ) - 3-0 (25-19, 25-14, 27-25)

СК «Росава» (Степанецька ОТГ) – «Славія» (Мліївська ОТГ) - 3-0 (25-19, 25-16, 25-20)

«Жашківська громада» - «Імпульс» (Білозірська ОТГ) - 2-1 (25-19, 20-25, 25-14)

«Імпульс» (Білозірська ОТГ) – «Славія» (Мліївська ОТГ) - 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)

За результатами ІІ етапу, команда СК Росава зайняла 4 місце в групі, забезпечивши собі цим вихід до плей-офф, який відбудеться 06 грудня 2020 року в с. Кочубіївка.

За вихід до фіналу гравці СК Росава будуть грати з командою СК Базис (Паланська ОТГ), початок гри 11:30, за адресою ЗОШ, вул. Центральна, 53А, с.Кочубіївка.

Участь у змаганнях СК "Росава" відбувається завдяки проекту  "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".