Вітаємо Олександра Ткаченка - переможця ІІІ (обласного) етапу XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 03.12.2020 10:30

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка сприяє популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, виявленню творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищенню мовної освіти в Україні.

28 листопада 2020 року  комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  було  проведено ІІІ (обласний) етап XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в дистанційному форматі на платформі Jitsi Meet.

Світлана Січкар та Валентина Архипова, методисти лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін інституту, привітали учасників конкурсу, побажали успішної праці й вагомих творчих здобутків, а також ознайомили зі специфікою цьогорічної творчої роботи, акцентували увагу на важливості дотримання вимог мовного оформлення й змістового наповнення відповідно до жанрово-стилістичних особливостей твору.

Конкурс дав можливість учням продемонструвати знання творчості Тараса Шевченка, мовну грамотність, вміння аналізувати мовно-літературний та культурно-історичний матеріал.

У цьому етапі конкурсу взяв участь учень 11 класу Степанецького ліцею, Олександр Ткаченко.

За результатами  перевірки виконаних творчих завдань Ткаченко Олександр став переможцем ІІІ (обласного) етапу  XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, посівши ІІ місце  серед  одинадцятикласників  області.

Вітаємо Ткаченка  Олександра з перемогою, вітаємо учителя української мови та літератури Скляренко Ольгу Олексіївну, яка підготувала учня до конкурсу.

Дякуємо педагогічному колективу Степанецького ліцею  за  відмінну  організацію  конкурсу в дистанційному  форматі.

За матеріалами Інформаційно-методичного центру