В МАРТИНІВЦІ БУДЕ РЕСУРСНА КІМНАТА «БЕЗ МЕЖ»

Дата: 20.11.2020 11:34

На базі Мартинівського ліцею створять сучасну ресурсну кімнату із символічною назвою «Без меж». Як ми раніше повідомляли, проєкт реалізовується в межах мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Україно!» від Благодійного фонду «МХП – Громаді»????

Як повідомила координатор проєкту, вчитель-дефектолог школи Яна Підгорна, ідея виникла у зв’язку з потребою розширення й удосконалення простору для роботи з дітьми, які потребують корекційних занять

«Ми почерпнули ідею від районного інклюзивно-ресурсного центру, який раніше отримав грант від фонду. Нам також хочеться розивати цей напрям у Мартинівці, мати більше можливостей та інструментів для розитку дітей», – відзначила вона.

Таке починання з радістю підтримало керівництво школи в особі директора Олександра Костенка. Відтак, ресурсну кімнату облаштують у колишньому методичному кабінеті. Тут тепло й зручно для дітей. Нині кімнату звільнили від меблів та вже активно готуються до ремонту, що розпочнеться днями. Завершити ремонт планують за 2-3 тижні. Паралельно ж іде закупівля необхідного корекційного, логопедичного обладнання, меблів для занять тощо.

Загалом проєкт «Без меж» передбачається реалізувати до кінця року. На ці цілі Благодійний вонд виділив кошти в межах 50 тис. грн. Участь у співфінансування візьме й Степанецька ОТГ, з бюджету якої буде виділено близько 40 тис. грн.

Щож, будемо інформувати вас про хід виконання доброї справи!