В СТЕПАНЦЯХ ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ ЗМАГАННЯ ЗА КУБОК ЯРЕМЕНКА

Дата: 10.11.2020 12:44

У суботу, 7 листопада відбулися традиційні змагання за кубок присвячений пам'яті Яременка Івана Федоровича, серед дітей 2008-2009 років народження.

Участь взяли команди Мартинівського ліцею, Таганчанського ліцею, команда “Авантаж” -  Іванівка Богуславського р-ну та команда “Росава” спортивного гуртка комунального закладу позашкільної освіти “Центр дитячої юнацької творчості” Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

Згідно з регламентом змагань спочатку були зіграні півфінали і фінал.

Після жеребкування визначили пари турніру. Таганчанський ліцей - “Авантаж” Іванівка та Мартинівський ліцей - “Росава” Степанці .

Два півфінали закінчилися з однаковим рахунком 9:0 на користь “Авантаж” та “Росава”.

В грі за третє місце зійшлися команди рівні по силі, рахунок 2:2. Все вирішувалося в серії пенальті. Юні футболісти Мартинівського ліцею все ж таки взяли верх над футболістами з Таганчанського ліцею.

Боротьба за кубок для юнаків “Авантаж” та “Росава” була тяжкою. Кожен показав свій характер та спортивний азарт. У основний час переможця не було виявлено, рахунок 2:2. В серії пенальті точнішими і сильнішими стали гравці команди "Росава” Степанці.

За результатами змагань команди зайняли такі місця:

1. “Росава” Степанці

2. “Авантаж” Іванівка

3. Мартинівський ліцей

4. Таганчанський ліцей

Нашу команду представляли такі гравці: Зеленський Ілля, Куреня Вадим, Куцокінь Олександр, Циба Микола , Циба Максим, Кононученко Вадим, Кононученко Артем, Назаренко Максим, Сакун Богдан, Савустяненко Руслан, Стоколос Ярослав, Піщаний Андрій, Кулініч Денис, Поліщук Станіслав, Купчин Артем.

Всі учасники турніру були нагороджені грамотами, медалями та приємними подарунками.