ЗНАХОДИЛА РОЗРАДУ В РУШНИКАХ

Дата: 10.11.2020 12:32

7 листопада 2020 року відсвяткувала 85-ти річний ювілей корінна жителька с. Мартинівка,  Хоменко Зінаїда Кирилівна. Жінка закінчила 7  класів Мартинівської середньої  школи та продовжила навчання у вечірній місцевій школі. Отримавши середню освіту, ювілярка поїхала навчатись в Макіївку, де отримала професію штукатур–фасадчик.

Але життя внесло свої корективи, тож Зінаїда Кирилівна повернулась в рідне село і розпочала свою трудову діяльність в місцевому колгоспі – доглядачем ВРХ. Де пропрацювала все своє трудове життя аж до виходу на заслужений відпочинок.

Ювілярка прожила не просте життя, ще замолоду овдовіла, маючи на руках трьох малолітніх синів, яких сама виховала та благословила на самостійне життя. Наразі Зінаїда Кирилівна має 4-ох онуків і 3-ох правнуків.

Не дивлячись на нелегку долю ювілярка доброзичлива , енергійна має веселу вдачу. Тяжко працюючи в колгоспі  жінка знаходила розраду вишиваючи рушники.

Зінаїда Кирилівна, привітно зустріла представників Степанецької ОТГ, які прийшли її привітати з ювілеєм, щиро дякувала за подарунок та теплі слова.