ТРУДНОЩІ ЗАГАРТУВАЛИ, А ВІРА В МАЙБУТНЄ НАДАВАЛА СИЛ…

Дата: 08.11.2020 17:45

Майже сорок років на фермі, дояркою. Такий трудовий стаж має Уляна Андріївна Зазірна, жителька Полствина. А ще домашнє господарство, син, донька. Все доводилось робити самій, бо ж рано овдовіла. Та труднощі загартовували, а віра в майбутнє надавала сил. Тож і дітей зростила, і внуків допомагала няньчити, а тепер тішиться правнуками. Народилась Уляна Андріївна на Сумщині, але за велінням долі більшу частину життя прожила на Канівщині. Спочатку в селі Селище, а після його  затоплення  оселилась у Полствині. Саме сюди 7 листопада цього року і з'їхалась вся родина, аби привітати маму, бабусю, прабабусю з поважним ювілеєм – 85-ти річчям. Не минули подвір'я ювілярки і представники Степанецької ОТГ. В.о. старости Оксана Савенко привітала ювілярку і від імені сільського голови Олександра Івановича Яременка, і від всієї громади подарувала подарунок та теплі вітальні слова.