Степанці стали ще більш цікавими та привабливими для жителів громади і гостей

Дата: 06.11.2020 16:00

На фасаді нової будівлі Степанецької сільської ради впродовж двох днів, 04 та 05 листопада 2020 року, завершено монтаж сучасного LED-екрану розміром - 3*4 м, що забезпечить належну якість зображень, які тут будуть транслюватися.

Цей проєкт реалізовується в межах співпраці Степанецької ОТГ та Благодійного фонду "МХП - Громаді", зокрема в частині покращення й розвитку благоустрою.

Додаємо сухі цифри, - вартість проєкту 462,564 тис.грн. (всі кошти БФ), підрядчик ТОВ "СЕА ЕЛЕКТРОНІКС УКРАЇНА".

У вартість проєкту ввійшло: екран 3840*2944мм; монтаж та пуско-наладка екрану; ноутбук Lenovo з операційною системою Windows.

Термін експлуатації 100 000 год.; робоча температура -30 +60 С ; відстань для комфортного перегляду 6м; кількість кольорів 16.7 млн !!!

БФ «МХП - Громаді» зняли вже деякі ролики про спільні реалізовані проекти із Степанецькою ОТГ і будуть їх транслювати на великому екрані.

В перспективі з’явилася можливість транслювати  онлайн засідання виконкому чи сесії сільської ради, спортивні змагання як міжнародні чи загальноукраїнські так і сільські, а ще організовувати телемости (трохи позабуті) чи святкові репортажі.

Пропозиція і до газети «Дніпрова зірка», - Степанецька громада планує показ всіх випусків її телебачення, звичайно ж і «Пора перебиратися в Степанці»