У книгах шукаю істину, у людях - мудрість, у спілкуванні – щирість

Дата: 06.11.2020 08:37

6 листопада 2020 року  відзначає ювілейний  День народження  заступник директора з навчально-виховної  роботи   Мартинівського  ліцею   Ольга Семенівна Кравченко.

Місце її народження - село Копіювата  Канівського району. Зростала в сім’ї колгоспників. Навчалась у Копіюватській, потім Мартинівській  школі, яку закінчила із золотою медаллю.  Вищу освіту за спеціальністю вчитель початкових класів здобула в  Уманському  педагогічному  інституті    ім. Павла Тичини.

Розпочавши педагогічну діяльність в рідній школі у 1983 році на посаді старшої піонервожатої, вже більше 20 років Ольга Семенівна працює                                     заступником  директора  з   навчально-виховної роботи.

У своїй професійній діяльності  використовує ідеї видатних педагогів України  В.О.Сухомлинського та  О.А.Захаренка.

Життєвим   кредо Ольги Семенівни  стали слова  «У книгах шукаю істину,  у людях - мудрість, у спілкуванні – щирість».  Тому робить усе, аби було   краще тим, хто поруч, забезпечує надійність освітянської справи в Мартинівському ліцеї.

Як  голова  профільного методичного об’єднання керівників освітніх закладів, згуртовує навколо себе однодумців.  Науковість, глибина, ґрунтовний виклад властиві її виступам на засіданнях методичних об’єднань.  Активна учасниця  виставок  інноваційних педагогічних технологій «Освіта Черкащини».

Ерудиція, працелюбність і  доброзичливість Ольги Семенівни, щире бажання допомагати людям, заряджає оптимізмом  колег.

За  сумлінну  творчу працю на освітянській ниві, професіоналізм, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління  Ольга Семенівна  має численні нагороди і подяки. Проте найбільшою нагородою вважає повагу вчителів, батьків,  учнів, односельчан, колег.

Тож від усіх  педагогів  Степанецької  громади вітаємо Ольгу Семенівну Кравченко  із Днем народження! Нехай ніколи не міліє джерело Вашої наснаги і творчості!

Хай радість  у Вашому домі бринить,

хай добре ведеться,  хай гарно живеться,

нехай Вам в усьому  і завжди щастить.

За матеріалами Інформаційно-методичного центру