УСІ БУДИНКИ КУЛЬТУРИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ ПОТРОХУ ОНОВЛЮЮТЬСЯ

Дата: 03.11.2020 15:55

Будинок культури у селі завжди був мистецьким осередком, центром святкувань. Тож, у Степанецькій ОТГ продовжують реорганізовувати роботу закладів відповідно до вимог часу — відкривають цікаві дітям гуртки, реформують бібліотечну систему, реконструюють приміщення. Голова громади Олександр Яременко і депутатський корпус створюють належні умови для репетицій аматорських колективів та роботи дитячих гуртків. До прикладу - матеріальний фонд Копіюватського БК завдяки коштам громади із депутатського фонду Тетяни Зуб поповнився новим проектором та екраном. Також за гроші бюджету ОТГ проведено підключення до мережі інтернет, закуплено багатофункціональний пристрій (принтер) та шафу для сценічного одягу. А ще було проведено ремонтно-будівельні роботи працівниками  КП «Степ-Агробуд»: ремонт стін фасаду, цоколю, фарбування віконних укосів, ремонт доріжки до центрального входу.