Сільський голова Олександр Яременко дякує виборцям

Дата: 30.10.2020 11:50
Кількість переглядів: 1978

Шановні жителі Степанецької громади!  Дорогі виборці! Я щиро дякую вам за висловлену довіру. Ваша підтримка є надзвичайно важливою для мене, адже ви повірили в мене, мої сили і досвід. Наразі я докладатиму всіх зусиль, щоб не підвести жодного з вас.

Для мене є також цінною думка і тих, хто не підтримав мене у виборчому процесі. Є над чим працювати і я докладатиму максимум зусиль, щоб заслужити вашу довіру.

Особливі слова вдячності – членам дільничних виборчих комісій, громадським спостерігачам, правоохоронним органам та всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу.

Висловлюю слова подяки місцевим засобам масової інформації за висвітлення важливої інформації щодо актуальних питань, пов’язаних з виборами.

Дякую всім за високе почуття обов’язку і громадську позицію, які стануть головною запорукою подальшого процвітання нашої Громади.

З повагою, Олександр ЯРЕМЕНКО