МІЖНАРОДНА ПРИРОДОЗНАВЧОЇ ГРА «ГЕЛІАНТУС» ЯК ЗАСІБ РЕАЛІЗАЦІЇ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ У НАВЧАННІ

Дата: 28.10.2020 16:27

22 жовтня 2020 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася науково-практична онлайн-конференція «Природознавча гра «Геліантус» як засіб реалізації компетентнісного підходу у навчанні».

У науково-практичній конференції взяли участь 26 осіб. Серед учасників конференції була і координатор Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» в закладах загальної середньої освіти  Степанецької ОТГ Людмила Коваленко, вчителька біології Беркозівської гімназії – філії комунального закладу «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти».

Учасники конференції прослухали інформацію Любові Даниленко, обласної координаторки  природознавчої гри «Геліантус» щодо ролі гри у реалізації нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, а також аналіз участі школярів Черкаської області у природознавчій грі «Геліантус» - 2019» та вчителів області у VI Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Геліантус-учитель – 2019».

Учасники онлайн-конференції  познайомилися з досвідом роботи Людмили Юрченко, учительки біології Черкаської гімназії № 31, з теми «Формування ключових компетентностей через використання когнітивних завдань природознавчої гри «Геліантус».

Координаторам природознавчої гри запропоновані методи зняття втоми та перенапруження педагогічних працівників, які продемонструвала Ілона Руденко,  доцентка кафедри психології інституту, кандидатка психологічних наук.

До речі,  у Міжнародній  природознавчій грі «Геліантус»  щороку  беруть активну участь  школярі та вчителі  освітніх  закладів  Степанецької  громади.

У цьому навчальному  році  реєстрація відбувається з 01.09.2020  до 31.12.2020 року,  сплата оргвнесків - з 01.09.2020 до 31.01.2021 року.

Дата проведення гри - 18 лютого 2021 року.

За матеріалами Інформаційно-методичного центру