Степанецька громада продовжує ремонтувати дороги своїх населених пунктів

Дата: 19.10.2020 14:32

Степанецька громада також знайома з глобальною проблемою українських сіл неякісним дорожнім покриттям, від якої залежить транспортне сполучення, безпечне перевезення дітей та місцевих жителів.

Для покращення ситуації за період 2019-2020 року рішеннями Степанецької сільської ради виділено понад 14 млн грн з бюджету ОТГ на проведення поточних та капітальних ремонтів автомобільних доріг на території Степанецької громади.

Уже стартували роботи на кількох місцевих дорогах, які планується добудувати цьогоріч в Степанецькій ОТГ. Окрім великих ремонтів, продовжуються ремонти біло-щебеневого покриття доріг громади.

Робота по вдосконаленню дорожньої інфраструктури в Степанецькій громаді проводиться одночасно в кількох напрямках. За численними скаргами на погану дорогу від жителів Мартинівського старостинського округу, керівництво Степанецької громади профінансувало роботи з благоустрою та ремонту доріг на вулицях: Петренка (Рожівка) - 1,0 км; Петренка (Карабах) - 0,9 км; Робітнича - 0,9 км; провулку Енергетиків - 0,4 км; Молодіжна - 0,8 км. Частину робіт вже виконали працівники КП «СТЕП-АГРОБУД» за допомогою транспорту підприємства.

Найближчим часом планується завершити всі заплановані ремонтні роботи ділянок, що проходять територією Степанецької ОТГ. Нові дороги підвищують якість життя, створюють умови для безпечного і швидкого пересування жителів сіл громади.