У Степанецькій ОТГ привітали зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва.

Дата: 16.10.2020 12:59

Квіти, слова вдячності, нагороди, подарунки, спогади… Така атмосфера панувала 13 жовтня 2020 року в будинку культури села Степанці під час урочистої частини сесійного засідання, в переддень національних свят, яка пройшла за участі посадових осіб, депутатів сільської ради, жителів об’єднаної територіальної громади, керівників та працівників закладів освіти, культури, трудових колективів, представників громадських організацій.

На святкову церемонію були запрошені  учасники бойових дій на Сході України та члени їх сімей із усіх старостинських округів Степанецької ОТГ.

На початку зустрічі, сільський голова Олександр Яременко, привітав усіх воїнів АТО та всіх Захисників України. Потім разом з головою спілки воїнів АТО Миколою Порожнім вручив нашим героям нагороди.

Медаль «За вірність українському народу» отримали  учасники бойових дій Операцій Об’єднаних сил (ООС) в Донецькій і Луганській областях:

Євтушенко В’ячеслав Іванович

Сімперович Олександр Васильович

Ткаченко Валерій Васильович

Ткаліч Ігор Олегович

Семененко Юрій Олексійович

Костенко Сергій Анатолійович

Чупилка Олексій Михайлович

Зеленюк Олег Володимирович

Левченко Костянтин Григорович

Мойсеєнко Віталій Валерійович

Савенко Михайло Олексійович

Загородній Ігор Володимирович

Чупилка Дмитро Михайлович

А батькам загиблих воїнів вручили медаль «За вірність і терпіння»:

Юрченку Василю Олександровичу (батько загиблого)

Мельник Валентині Петрівні (мати загиблого).

Полеглих героїв вшанували хвилиною мовчання.

У зв’язку із карантинними обмеженнями,  в громаді не відбувались повномасштабні урочисті заходи. В кожному населеному пункті  Степанецької ОТГ провели натомість тематичні заходи.

У бібліотеках КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» було проведено книжковий перегляд «Козацькій славі жити у віках», виставку-історичний екскурс «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра!», літературні години та бесіди «Історія козаків для розумних малюків», «Вшанування мужності і героїзму».

В Степанецькому ліцеї учнями та вчителями виготовлено стенди «Наші захисники» та  підготовлено вітальні листівки і малюнки для воїнів, які перебувають у зоні ООС і надіслано до місця проходження служби.

В місцевому храмі отець Віктор відправив молебень до Пресвятої Богородиці і панахиду за всіх полеглих за волю України.