«Кращий дизайн-проєкт по розпису зупинок» - оголошено конкурс в рамках проєкту «Art-зупинка»

Дата: 15.10.2020 10:33

Термін подання пропозицій  до 21 жовтня 2020 року.

Проєкт ГО "Фонд розвитку Степанецької ОТГ" (голова ГО - Хоменко Ніна) - «Art-зупинка», став переможцем першого Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів "Час діяти, Україно!», оголошений Благодійним фондом "МХП-Громаді".

Мета проєкту - популяризувати розпис автобусних зупинок (в селах Полствин та Малий Ржавець), як унікальне мистецьке явище, що надасть можливість митцям проявити творчу свободу.

Тож оголошуємо про проведення конкурсу на ""Кращий дизайн-проєкт по розпису зупинок"!

Подання заявок (ескізів, контактні дані) для участі в конкурсі розпочалося 15 жовтня 2020 року та триватиме до 21 жовтня 2020 року включно.

Подати свої пропозиції можна на електронну пошту: oksana_savenko1973@ukr.net або звернутися безпосередньо до в.о. старости Полствинського старостинського округу, с.Полствин,  Савенко Оксани Михайлівни, тел. 0972180849, 0473694518.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької с/р ОТГ Черкаської області та  БФ "МХП-Громаді".