ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА ЯРЕМЕНКА ІЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 14.10.2020 08:11

Шановні жителі та гості Степанецької громади!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці  знаменні  дати  нерозривно  пов’язані  між  собою, символізують  зв’язок  поколінь, давню  історичну  традицію, а тому  особливо  шануються  українцями. Пресвята  Богородиця  вважалася  покровителькою  і заступницею  славного  війська  козацького  та  всього українського   люду.  14 жовтня ми вітаємо не лише сучасних воїнів і героїв, а також згадуємо козаків - мужніх захисників, які споконвіку стояли на сторожі української державності.  І сьогодні  ми  звертаємось  до  Матері  Божої  з  проханням про мир, добро , благополуччя, про гідне і щасливе  майбутнє нашого народу.  Аби  на  людей  зійшла  благодать, а душі  наповнилися  любов’ю, щирістю  і  всепрощенням. Від виконуючих обов'зки старост, виконавчого комітету та депутатського корпусу Степанецької сільської ради ердечно вітаю воїнів із Днем Захисника України та українського козацтва, хай кулі вас облітають, та вороже залізо оминає ваше тіло, а дух буде міцнішим за крицю. Вітаю всіх чоловіків і жінок - захисників України. Поки є герої, що попри всі тяготи захищають мирне майбутне наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов'язково переможемо. Ми вже перемогли, бо агресор, що сподівався легко розтрощити нашу країну, отримав могутній народний спротив. Це і є перемога. Бо вже всі зрозуміли, що є країна, є єдиний народ, є воля до захисту свого права на державу і на свободу. Зараз ми чітко знаємо, хто такий захисник України. Він виникне в уяві кожного і навряд чи в образі лише однієї людини. Це день наших воїнів – захисників і героїв. Тих, хто повернувся і хто назавжди залишився на війні. Тих, хто досі боронить країну. Це день волонтерів і медиків, які визначили свої пріоритети у цій війні. День дітей, які пишуть воїнам листи і тих, хто говорить правду про війну. Бажаю  вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави. щастя, радості, добра  та  наснаги  на успішні  починання  на  користь  Вітчизні.  Нехай  єднає  нас  незгасне  світло  віри  і  допомагає  високе  заступництво   Пресвятої  Богородиці,  нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого.

З повагою, сільський голова Степанецької ОТГ Олександр ЯРЕМЕНКО