ВІТАННЯ З ДНЕМ БІБЛІОТЕКАРЯ ТА НАГОРОДИ ДЛЯ ПРИЗЕРІВ ОНЛАЙН-КОНКУРСІВ

Дата: 08.10.2020 12:24

На початку жовтня в Степанецькій громаді проведено ряд заходів на базі КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади»,  директорка Юлія Мітакі.

02 жовтня 2020 року в приміщенні Центрального будинку культури с.Степанці відбувся семінар працівників культури. Основними темами зустрічі були - опалювальний період в роботі закладів культури та охорона здоров’я під час карантину в зв’язку з розповсюдженням СОVID-19. А 6-7 жовтня 2020 року було проведено заняття з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників об’єднаних територіальних громад.  Учасники прослухали онлайн семінар з підвищення кваліфікації завідуючих бібліотеками та бібліотекарів об'єднаних територіальних громад України по Skype.

На завершення заходів привітали колег з професійним святом та нагородили переможців і учасників всеукраїнських, обласних та міжобласних конкурсів, які проходили під час карантину.