Вироби майстрів Степанецької ОТГ для впорядкування й окраси рідного села

Дата: 07.10.2020 15:48

Наш мальовничий край багатий талановитими умільцями, які вміють зображати  навколишню красу у творах мистецтва. Є у нас майстри, що створюють вишиванки, віночки, намиста, сумки, квіткові композиції, вироби з дерева, металу та бісеру, іграшки та інші вироби декоративно-прикладного мистецтва.

Сьогодні ми розповідаємо про обдарованих жителів села Степанці – Павла Бойка та Олександра Загорулька. Вони працюють у СКП «Благоустрій» і вирішили зробити щось особливе, щоб облаштувати рідний край і порадувати місцевих жителів. Тим паче Павло Володимирович вже зарекомендував себе, як справжній майстер виробів з дерева та заліза.

Удвох вони своїми руками зібрали кілька інструментів: станок для холодного гнуття арматури, обрізальний станок та згинальний станок для труб. Тепер з їхньою допомогою виготовляють красиві секції огорожі для потреб громади, зробили парковку для велосипедів, дошки оголошень та вуличні лавки.

Також Павло на радість друзям і односельцям майструє шпаківні, гойдалки з красивими візерунками та всілякі іграшки-забаганки місцевої дітвори. За такі золоті руки Павла поважають у громаді й шанобливо ставляться до його праці.