ТРИМАЄШ БДЖОЛИ – ОТРИМАЙ ДОТАЦІЮ!

Дата: 06.10.2020 09:08

На виконання Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 07.07.2020 року № 1287 «Про затвердження Положення про комісію Мінекономіки для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форми відомостей для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей», працівниками відділу земельних ресурсів Степанецької ОТГ, начальник відділу Володимир Гаврищук, було активізовано роботу з прийняття документів для нарахування дотації за наявні бджолосім’ї та складання відомостей.

Тож свою дотацію загальною сумою 192000 грн. зможуть отримати 26 жителів Степанецької громади, які утримують 960 бджолосімей.