Представники Медведівської ОТГ обмінялися досвідом з колегами зі Степанецької ОТГ

Дата: 01.10.2020 15:33

Обмін досвідом між об’єднаними територіальними громадами в Черкаській області йде на користь усім учасникам, адже проблеми, з якими стикаються об’єднані територіальні громади, є однотипними. І досвід показує, що для успішної реалізації корисних проєктів не обов’язково витрачати безліч часу й трудових ресурсів. Часом достатньо звернутися до більш досвідчених громад, які вже виявили та опрацювали усі «слабкі місця» співпраці з органами місцевого самоврядування. Саме обговорення нюансів діяльності ОТГ є метою організації поїздок, цієї невід’ємної складової реформи децентралізації.

30 вересня 2020 року до Степанецької ОТГ завітали представники Медведівської ОТГ:

Любов Тимченко – директор Медведівського БК,

Ольга Заєць – директор Головківського СБК,

Тетяна Білоножко – завідуюча Головківської публічної бібліотеки Медведівської ОТГ,

Жанна Марченко – соціальний інспектор,

Віталіна Базик – начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Медведівської ОТГ,

Тетяна Притула – завідуюча Медведівської сільської бібліотеки.

На початку візиту делегація познайомилась з директором КЗ « Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ» Юлією Мітакі. Вона розповідала про здобутки і грантові успіхи у своїй галузі, про розвиток культури у Степанецькій громаді та роботу Комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» (Центр). Юлія Вікторівна зазначила, що важливим є комплексний підхід до вирішення усіх питань. Гості відвідали інноваційний Центр розвитку особистості STEP-HUB, який облаштували в приміщені місцевої бібліотеки в рамках реалізації молодіжного проекту.

Під час зустрічі обговорювали і буденніші питання: капітальні та поточні ремонти,  опалення об’єктів, матеріальне забезпечення. Розбиралися, як правильно вести документообіг, надсилати звернення до керівництва, писати грантові проєкти. Все, про що розповідала Юлія Вікторівна, є цілком досяжним і зрозумілим для усіх учасників.

Від Степанецької ОТГ в обговоренні брали участь: Алла Козак – директор Степанецького БК, Людмила Бовшик – методист Центру, Світлана Лапуренко – бухгалтер Центру, Наталія Чернова – хореограф, директорка бібліотеки Ніна Хоменко та вже згадана Юлія Мітакі. Обмін контактами, дружня атмосфера, щира розмова були корисними для всіх учасників і заклали фундамент для майбутніх успішних проєктів.