У 85 – ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ, КОЛИ ПОРУЧ Є РІДНІ ЛЮДИ

Дата: 22.09.2020 12:28

Сонячний осінній день прийшов у подарунок до Віри Степанівни Ковальчук на 85-й ювілейний День народження. У далекому 1935 році 22 вересня народилася ця чудова жінка в селі Степанці на «Харківці» – так по-народному називається вулиця Плисюка. Тут і виросла, і школу закінчила, і працювала в місцевому колгоспі на фермі свинаркою, але долю свою знайшла аж в місті Марганець. Одружилися, жили в Чорнобилі, та все ж таки рідні Степанці покликали додому. Тут і прожили разом із чоловіком Петром своє щасливе подружнє життя, народили, підняли на ноги двох синів та одну доньку. На сьогоднішній день ювілярка має великий спадок від своєї долі: шестеро онуків та чотирьох правнуків, які люблять свою бабуню, радують її при кожній нагоді. І, навіть, в цей святковий день приготували їй приємний сюрприз – завітали без попередження з квітами та іменинним тортом, щоб привітати свою найріднішу людину, адже ця жінка присвятила себе дітям, онукам та правнукам повністю. А ще вона любить квіти – в повному розумінні цього слова: і саджати, і доглядати, і милуватися їх красою. Разом із квітами поділяють любов ювілярки всі її сім котиків, які разом із господинею зустріли гостей – представників Степанецької громади: Наталію Вовчинську – секретаря Степанецької сільської ради та Петра Добровольського – начальника відділу ЖКГ Степанецької ОТГ, які завітали в цей святковий день, щоб від імені сільського голови Олександра Івановича привітати хорошу людину з такою поважною датою, передати щирі слова та теплий подарунок на згадку.