Довгоочікувана перемога Росави в Чемпіонаті Черкаської області з футболу

«Авангард», Монастирище – «Росава», Степанці 0:1

Матвієнко А. 70хв

Арбітр: Коливай Олександр

Асистенти арбітра: Лобанов Володимир, Залозний Віталій

19 вересня відбулися матчі 11 туру Чемпіонату Черкаської області з футболу. Після чергової нічієї в Степанцях з Олімпом команда прагнула перервати цю серію, яка вже налічувала п`ять поспіль матчів (Нагадаю, що програвали степанчани тільки перші три тури).

«Авангард» з Монастирища суттєво змінив свій склад після перерви в чемпіонаті. З’явились як досвідчені гравці, так і швидкі молоді.

З перших хвилин футболісти СК «Росави» взяли гру під свій контроль. А суперники, в свою чергу, навпаки не переходили центр поля та чекали помилок з боку степанецької команди, щоб використати їх на контр атаках.

Вже на другій хвилині матчу Вовк не забив головою з вигідної позиції, через декілька хвилин Баранов в боротьбі із захисником пробив мимо. Всі 90 хвилин точилась боротьба на кожному клаптику поля. Видно, що команда з Монастирища була налаштована відібрати очки. В одному з таких епізодів, в боротьбі отримав травму Віслевський Олександр, який невдало приземлився на руку. Тренеру прийшлось зробити заміну, а Олександра швидко доставили в лікарню.

В другому таймі картинка не змінилась. «Росава» зробила ряд замін з надією освіжити гру. Контроль гри та перевага гостей очевидна, не вистачає результативної дії. І на 70-й хв після комбінації на правому фланзі, Никитенко Ілля зробив точну передачу в карний майданчик на Матвієнка. Антон прийняв м’яч, витримав паузу та холоднокровно відправив круглого під самісіньку стійку. 0:1

Попри тотальну перевагу степанчан, «Авангард» мав один момент в кінці матчу, але гравець пробив вище воріт.

Знову безліч створених моментів і нарешті перемога! 0:1

Наступну гру СК «Росава» проведе вдома 26 вересня о 16:00 проти команди «Родень» з міста Канів.

03 жовтня 2020 року в рамках розіграшу кубку Черкаської області з футболу зустрінуться «Златокрай-2017» м.Золотоноша та «Росава» с.Степанці.

Участь у змаганнях СК "Росава" відбувається завдяки проекту  "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".