Надійшов черговий транш від МХП для Програми «Спорт для всіх»

Дата: 18.09.2020 07:56

11 вересня 2020 року Благодійний фонд «МХП – Громаді» перерахував четвертий транш у розмірі 200 тис. грн на підтримку діяльності спортивного клубу «Росава» в межах діючої програми «Спорт для всіх».

Як повідомляють у клубі, кошти будуть спрямовані на підтримку футболу  та подальшої участі команди в головних змаганнях 2020 року – Чемпіонаті області та Кубку Черкащини.

Варто відзначити, що футболісти «Росави» продовжують виступати досить успішно, і в тому числі у протистоянні з лідерами змагань. Так, останній матч із ФК «Олімп» (м. Кам’янка) закінчився нічиєю. А найближча гра відбудеться вже цієї суботи, з ФК «Авангард» із Монастирища.

Нагадаємо, що раніше БФ «МХП – Громаді» вже виділив для потреб клубу 438 тис. грн., тож загалом допомога вже сягнула понад 600 тис. грн.

Загальний бюджет проекту «Спорт для всіх» у 2020 році складає понад 1,6 млн. грн, який майже порівну фінансують МХП та ОТГ.