ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Дата: 15.09.2020 22:14
Кількість переглядів: 685

Фото без опису

11 вересня 2020 року в м. Городище відбувся відкритий турнір з футболу серед юнаків 2008 року народження та молодші, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

У турнірі взяли участь команди з м.Городище, Городищенського району та Степанецької ОТГ.

Нашу громаду представляли гравці, які відвідують "Центр дитячої юнацької творчості" СтепанецькоЇ ОТГ, а саме: Стоколос Ярослав, Перепелиця Максим, Куцокінь Олександр, Назаренко Максим, Сакун Богдан, Купчин Артем, Мичка Олександр, Яценко Назар, Конученко Артем та Вадим, Демченко Владислав, Ротань Артем, Циба Микола, Зеленський Ілля. Футболісти під керівництвом Бовшика Вадима Сергійовича, показали чесну та добротну гру, силу волі та свій характер. Граючи проти команди з Городищенського району, впевнено перемогли з рахунком 5:1.

В другій грі наші гравці змагалися проти команди м. Городище. Допустивши помилку та пропустивши на перших хвилинах м'яча, команда не впала духом, швидко зрівняла рахунок, та мала шанс вийти вперед, але воротар суперника виявився спритнішим, перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

В Другому таймі юні футболісти почали впевнено атакувати ворота суперника та, як результат, 10 хвилин - 2 забиті мяча. До кінця матчу добре тримали оборону, але все ж таки пропустили на останніх хвилинах.

Рахунок 3:2 на користь гравців СтепанецькоЇ ОТГ.

Можна відмітити гравців, які показали хорошу гру: в захисті - Перепелиця Максим та Куцокінь Олександр, в півзахисті - Яценко Назар, який забив 4 м'ячі за дві гри та Сакун Богдан -  один забитий гол, в нападі - Купчин Артем,  він забив три мячі та віддав дві гольові передачі на Яценка Назара.

Команда " ЦЮДТ " СтепанецькоЇ ОТГ гідно представила себе на змаганнях та завоювала перше місце в турнірі.