Робота опікунської ради Степанецької ОТГ

Дата: 15.03.2018 16:48

Для виконання доручення депутатів Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади 13 березня поточного року в Степанецькій ОТГ відбулися виїзні засідання опікунської ради при виконавчому комітеті по таких селах громади: Мартинівка, Полствин, Беркозівка з метою з’ясування підстав та підтвердження доцільності звільнення від оплати за харчування  дітей, які не підлягають звільненню згідно норм чинного законодавства України. На зустріч були запрошені батьки дітей або особи, які їх замінюють згідно списку за поданням керівників закладів освіти. 14 березня засідання опікунської ради відбулося в Степанецькій сільській раді в присутності голови громади, де також вирішувались вище вказані питання. Розглядались питання про звільнення від оплати за харчування дітей з 27 сімей громади. Більшість із них вирішились на користь батьків. Опікунська рада підтвердила доцільність звільнення від оплати та рекомендуватиме депутатам сільської ради підтримати ці родини.

.