День Соборності України в Степанецькій ОТГ

Дата: 22.01.2018 16:05

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

У селі Мартинівка, з метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі проведено тематичну лінійку до Дня Соборності України.

Проведено флеш-моб «Україна Соборна Україна єдина!».

Протягом тижня буде проведено виховні години: «Україна єдина, Україна Соборна», конкурс малюнків «Соборна Україна–  це значить, що наша Держава – єдина!».

В шкільній бібліотеці діє книжкова тематична виставка літератури “Соборна Україна: від ідеї до життя”.

А в с.Степанецьке проводилася виховна година на тему "Соборність - шлях до української державності". Учні зібралися в сільській бібліотеці, де прослухали цікаві розповіді, дізналися багато нового з історії рідного краю.

Дітям запропонували багато цікавої літератури, із якої вони зможуть черпнути  корисну інформацію для свого духовного розвитку. Ця тепла зустріч закінчилася чаюванням із смачною випічкою.

День 22-го січня в Степанцькій школі розпочався із тематичної радіо лінійки, яку підготував шкільний парламент до Дня Соборності України. Радіоведучі повідомили історію виникнення цієї дати.

Учні 5-8 класів долучилися до створення колажу «Україна єдина», а початкові класи взяли участь у конкурсі малюнків.

В шкільній бібліотеці була створена виставка книг «22 січня – День Соборності України». В кожному класі проведені виховні години присвячені цьому дню

Саме таким чином учні школи підтримали Всеукраїнську акцію.