ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА ДО 85-го ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 11.09.2020 16:03

10 вересня 2020 року святкував свій ювілей житель селища Степанецького Микола Кирикович Майборода, який народився в селі Копіювата, закінчив місцеву школу, відслужив в армії та весь свій трудовий шлях пройшов в колгоспі електриком. Разом із дружиною виховали двох синів. На плечі батька лягло випробування та догляд за одним із них, що має інвалідність від народження, і якого Микола Кирикович уже більш як 18 років підтримує сам після смерті дружини. Другий син проживає в сусідньому селі Синявка та регулярно провідує батька й брата, допомагає та підтримує, маючи і своїх п'ятеро дітей.

Окрім рідних за батьком і сином доглядає ще й соціальний працівник - Валентина Іванівна Радучич. В день народження пані Валентина завітала поздоровити ювіляра зі святом, та разом зі «своїми хлопцями», як вона їх називає, зустріла представників Степанецької ОТГ, які теж цього дня навідалися до Миколи Кириковича з привітаннями та подарунками від виконавчого комітету та сільського голови Олександра Яременка. Іменинник був приємно вражений такою увагою з боку керівництва громади.