80-річчя відсвяткувала улюблена майстриня вишивки зі Степанецького

Дата: 10.09.2020 09:39

У сонячний вересневий день корінна жителька селища Степанецьке, Марія Данилівна Єременко, святкувала свій ювілей - 9 вересня для неї розпочався дев'ятий десяток життя.

Чудова людина та вправна господиня присвятила весь свій трудовий шлях, а це понад 40 років, праці на рідній землі в ланці та на фермі, за що має ордени і медалі.

Разом із чоловіком підняла на ноги трьох синів, діждалася трьох онучок і трьох правнучок і одного, такого довгоочікуваного, правнука. Марія Данилівна проживає у Степанецькому сама, хоча рідні часто гостюють в її затишній, охайній оселі. «…Бо дуже люблю, коли скрізь все до ладу» - говорить ювілярка, вбрана до свята у подаровану сином вишиванку. Як і вся її хата, прикрашена рушниками та вишитими серветками, за які іменинниця неодноразово отримувала призи та звання народної майстрині на сільських святкуваннях.

«Вишивала, щоб вкоротити довгі, безсонні ночі, коли не стало мого чоловіка, отак – хрестик до хрестика, листочок до квіточки, та й забувала свою біду…» - поділилася Марія Данилівна зі своїми гостями, представниками Степанецької громади. Вони привітали її із ювілеєм та особливо вразились кількістю і красою вишиванок. Жінка подякувала очільникам громади, особливо, сільському голові Олександру Івановичу за те, що пам’ятають літніх людей, адже це – найбільший для них подарунок.