"Кращий компостер виготовлений власноруч" - оголошено конкурс в рамках проєкту «Не пали - компостуй».

Дата: 08.09.2020 10:52

Термін подання пропозицій продовжено до 15 вересня 2020 року.

Проєкт Степанецької ОТГ “Не пали - компостуй” став переможцем конкурсу мікрогрантів "Час діяти", оголошений Благодійним фондом "МХП-Громаді". Метою проекту є покращення екологічної ситуації на території Степанецької ОТГ шляхом впровадження роздільного збору сміття та компостування органічних побутових відходів.

Компостування органічних відходів – один із найдієвіших і екологічно свідомих способів зменшити кількість спалювання в громадах і, можливо, найактуальніший для українських реалій. В  Україні вже існують практики успішного й економічно-обґрунтованого компостування. Завдяки ній можна не тільки запобігти утворенню шкідливих парникових газів на звалищах, але й задовольнити потребу громад у добривах для садового господарства, підсипці, матеріалах для ландшафтних робіт тощо. Тож у рамках цього проєкту планується залучити всіх охочих до створення й розширення мережі компостувальних майданчиків та розподільного збору побутових відходів в Степанецькій громаді.

Тож оголошуємо про проведення конкурсу на "Кращий компостер виготовлений власноруч"! Переможцям будуть надані заохочувальні призи. Нас цікавлять усі види компостерів: для власного садівництва, будинкові, для спільноти і муніципальні, ті, які є частиною агровиробництва, тощо.

Подання заявок (фотографій компостерів, контактні дані) для участі в конкурсі розпочалося 05 серпня 2020 року та триватиме до 15 вересня 2020 року включно

Подати свої пропозиції можна на електронну пошту: stepanci_otg_ekonom@ukr.net або звернутися безпосередньо до Степанецької сільради так і до виконуючих обов’язки старост всіх старостинських округів Степанецької ОТГ, а саме:

*Степанецька сільрада, с.Степанці, вул.Лісна, 4, Наталія Миколаївна Вовчинська, 0969585554, 0473696424;

*Беркозівський старостинський округ, с.Беркозівка,  Іван Васильович Вощан, 0973973112;

*Горобіївський старостинський округ, с.Горобіївка, Світлана Іванівна Святун, 09721018320473693717;

*Копіюватський старостинський округ, с.Копіювата, Володимир Васильович Загородній, 06739322360473691618;

*Мартинівський старостинський округ, с.Мартинівка, Алла Василівна Бусля, 09739127440473691248;

*Павлівський старостинський округ, с.Павлівка, Леонід Миколайович Дука, 09669342170473695016;

*Полствинський старостинський округ, с.Полствин, Оксана Михайлівна Савенко, 09721808490473694518;

*Попівський старостинський округ, с.Попівка, Ніна Іванівна Савчук.

«Проєкт реалізується за фінансової підтримки МХП в межах конкурсу мікрогрантів «Час діяти», оголошеного Благодійний фондом «МХП-Громаді».