Партнерство для доброї справи!

Дата: 03.09.2020 16:57

Так вирішили «Миронівська птахофабрика» та Степанецька ОТГ й порівну профінансували ремонт допоміжних кімнат у відділенні стаціонарного догляду районного терцентру, що знаходиться у с. Степанці. Ціна питання склала 132 тис. грн. Розповідаючи про виконані роботи, директор терцентру Микола Дурицький зазначив, що кошти інвесторів вдалося освоїти протягом місяця і вже до початку осені облаштувати таку необхідну туалетну кімнату для осіб з інвалідністю та кімнату для зберігання технічних засобів реабілітації. В ході ремонту було встановлено стіни із газоблоків, здійснено підведення комунікацій: водопостачання, водовідведення, вентиляція. Проведено роботи з освітлення та установки пожежної сигналізації. Крім того, встановлено сантехніку і дверні блоки та виконано штукатурні й облицювальні роботи.

До слова, нині у стаціонарному відділенні територіального центру проживає 25 літніх та здебільшого самотніх людей із різних сіл Канівщини. Безсумнівно, відремонтовані приміщення зроблять їх побут більш комфортним.