ПОДАРУНКИ ПЕРШАЧКАМ ВІД ГРОМАДИ
Традиційно, 1 вересня, кожна школа Степанецької об’єднаної територіальної громади радісно зустріла школярів та привітала їх з початком навчального року. Хоч з масками на обличчі, проте з веселим настроєм зустрічалися школярі громади зі своїми педагогами та однокласниками. В умовах карантину усі загальношкільні традиційні «лінійки» відмінили, натомість творчі педагоги організували першу зустріч після довготривалих канікул у цікавому форматі на свіжому повітрі. Цього дня у Степанецький ліцей, де до нового навчального року приступило аж 262 учні, з привітаннями завітала директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна. Поздоровляючи навчальний заклад в особі його керівника Станіслава Яременка, Ольга Форостяна, насамперед, побажала усьому шкільному колективу міцного здоров’я, а також спокійного й безперешкодного навчального процесу: «Безпека і здоров’я дітей та вчителів – головний орієнтир у діяльності школи, тому я щиро зичу, щоб ваш навчальний рік минав лише в такому руслі». У якості подарунку до свята Ольга Миколаївна презентувала школі сертифікат на суму 10 тис. грн., а також передала Станіславу Івановичу рюкзаки для першокласників, яких у Степанецькому ліцеї цьогоріч 19. Загалом же в ОТГ їх отримають 40 діток, які нині вперше пішли до школи. Для перших класів проведені маленькі свята — так звана посвята в першокласники. Це невеликий захід з дотриманням соціальної дистанції та усіх протиепідемічних вимог лише для батьків та учнів перших класів. В якості подарунку до свята керівництво Степанецької ОТГ теж презентувало рюкзаки для першокласників. Це чудовий і корисний подарунок, адже йдучи до першого класу діти отримають не лише найнеобхіднішу канцелярію, а й рюкзак для спортивного чи змінного одягу.
На учнів чекає чудовий період навчання, який подарує нові знання, які школярі пронесуть крізь все життя.