ПОДАРУНКИ ПЕРШАЧКАМ ВІД ГРОМАДИ

Дата: 02.09.2020 15:27

Фото без описуФото без опису

Традиційно, 1 вересня, кожна школа Степанецької об’єднаної територіальної громади радісно зустріла школярів та привітала  їх з початком навчального року. Хоч з масками на обличчі, проте з веселим настроєм зустрічалися школярі громади зі своїми педагогами та однокласниками. В умовах карантину усі загальношкільні традиційні «лінійки» відмінили, натомість творчі педагоги організували першу зустріч після довготривалих канікул у цікавому форматі на свіжому повітрі. Цього дня у Степанецький ліцей, де до нового навчального року приступило аж 262 учні,  з привітаннями завітала директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна. Поздоровляючи навчальний заклад в особі його керівника Станіслава Яременка, Ольга Форостяна, насамперед, побажала усьому шкільному колективу міцного здоров’я, а також спокійного й безперешкодного навчального процесу: «Безпека і здоров’я дітей та вчителів – головний орієнтир у діяльності школи, тому я щиро зичу, щоб ваш навчальний рік минав лише в такому руслі». У якості подарунку до свята Ольга Миколаївна презентувала школі сертифікат на суму 10 тис. грн., а також передала Станіславу Івановичу рюкзаки для першокласників, яких у Степанецькому ліцеї цьогоріч 19. Загалом же в ОТГ їх отримають 40 діток, які нині вперше пішли до школи.  Для перших класів проведені маленькі свята — так звана посвята в першокласники. Це невеликий захід з дотриманням соціальної дистанції та усіх протиепідемічних вимог лише для батьків та учнів перших класів. В якості подарунку до свята  керівництво Степанецької ОТГ теж презентувало рюкзаки для першокласників. Це чудовий і корисний подарунок, адже йдучи до першого класу діти отримають не лише найнеобхіднішу канцелярію, а й рюкзак для спортивного чи змінного одягу.

На учнів чекає чудовий період навчання, який подарує нові знання, які школярі пронесуть крізь все життя.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису