Як у Степанецькій ОТГ Незалежність святкували: з конкурсами, велозаїздом та онлайн-концертом

Дата: 26.08.2020 14:13

24 серпня Україна святкує День Незалежності, боротьба за яку тривала не одне століття, і продовжується навіть сьогодні. Прагнення волелюбного народу мати свою державу згуртовує українців та українок впродовж багатьох поколінь.

У святковий день ми не просто радіємо «дню народження» України, ми вшановуємо тих, хто цю незалежність здобуває ціною власного життя. Новою традицією стало дякувати в цей день воїнам, які захищають східні кордони нашої держави, їхнім батькам та матерям, сім'ям, що виховали справжніх патріотів.

В старостинських округах Степанецької громади з нагоди Дня Прапора і Дня Незалежності відбувалися різноманітні заходи.

Так, у Мартинівському старостинському окрузі проведено дитячі конкурси, конкурс малюнку на асфальті, квест «Знайди Акт проголошення незалежності України».

А у селах Полствин та Малий Ржавець відбувся святковий велозаїзд, діти вітали жителів зі святом.

Оскільки у зв’язку з карантином великі масові заходи проводити не рекомендовано, художні колективи КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ» підготували для своїх односельців та гостей громади онлайн-привітання та святковий концерт, який транслювали ввечері 24 серпня в кожному будинку культури та сільському клубі усіх старостинських округів.

Пандемія і карантин, хоч і скорегували святкування, але не вплинули на святковий настрій і гордість за незалежність, яка притаманна жителям Степанецької громади. Спільними зусиллями вони захищають незалежність щодня: розвивають свої рідні села, створюють безпечні й комфорті умови для життя, навчання та праці.

Справжня Україна починається у серці кожного з нас.

Фото без описуФото без опису