Дивись українське з МХП! Кіно просто неба в селі Степанці!

Дата: 25.08.2020 14:38

23 серпня 2020 року в Степанцях, на сільському стадіоні «Маракана», дійшов свого фінішу триденний марафон кінопоказів спільного проекту, - Асоціації «Сприяння розвитку кінематографа в Україні — дивись українське!», холдингової компанії МХП та керівництва Степанецької ОТГ.

Подія, фільм Антоніо Лукіча "Мої думки тихі", зацікавив багато охочих побачити сучасне українське кіно. Цього вечора стадіон "Маракана" відвідали близько 200 жителів громади і не тільки із Степанців, а й завдяки організованому трансферу, з Мартинівки, Полствина, Беркозівки, Горобіївки, Павлівки, Новоукраїнки, Попівки, Копіюватого, с-ща Степанецького, Малого Ржавця, Дарівки.

Дякуючи  керівництву Степанецької ОТГ, комунальному підприємству "Благоустрій", всім волонтерам і медикам, кінопоказ пройшов на належному рівні з додержанням всіх карантинних вимог та в зручній обстановці, як для глядачів так і для організаторів заходу.

Нагадаємо, що #дивисьукраїнськезМХП — пілотний проєкт, завдяки якому можна зрозуміти справжню потребу людей у подібних кінопоказах, їх зацікавленість в українському кінематографі.

Результат обнадійливий. Сподіваємось ініціатива буде мати продовження!