І МАЛЬВИ ПІД ВІКНАМИ ВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 25.08.2020 14:21

23 серпня 2020 року відсвяткувала свій 80-ти річний ювілей жителька села  Пилява Ніна Іванівна Линник. Її двір заполонили квіти, особливо мальви, які насадила невістка і які ніби просяться до святкового столу, заглядаючи у вікна та зігріваючи іменинницю своєю красою.

Ювілярка народилася і виросла в Пиляві. Доля занесла її, ще зовсім юною дівчиною, працювати в Київ. Згодом повернулася в рідне село, де пропрацювала до виходу на заслужений відпочинок. Разом із чоловіком виховали сина, який до тепер проживає з матір’ю, що за станом здоров’я потребує постійної допомоги.

Попри всі негаразди, Ніна Іванівна привітно зустріла представників Степанецької ОТГ, Наталію Вовчинську , - секретаря Степанецької сільської ради та Володимира Степанця, - директора КП «СТЕП-АГРОБУД», які привітали її від імені сільського голови Олександра Яременка та від усієї громади з ювілеєм і вручили подарунок на згадку.