З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МОЯ УКРАЇНО!

Дата: 21.08.2020 11:28

Дорогі земляки!

Від імені виконуючих обов’язки старост, виконавчого комітету та  депутатського корпусу Степанецької сільської ради щиро вітаю всіх вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

29 років тому Україна законодавчо закріпила свої вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Нам судилося бути учасниками творення новітньої української держави, втілювати одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями.

Саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. Тож давайте добрими справами, не зважаючи на тимчасові труднощі чи карантинні обмеження, разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на об’єднання суспільства з метою розвитку і процвітання рідної Степанецької громади, Канівщини, Черкащини та всієї України.

Від щирого серця бажаю всім миру та злагоди, здоров’я та довголіття. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях!

Зі святами!

З повагою, Степанецький сільський голова Олександр Яременко