Літні учбово-тренувальні збори в селищі Урзуф

Дата: 21.08.2020 11:15

В період із 6 по 16 серпня 2020 року, вихованці спортивного клубу, які відвідують секцію з греко-римської боротьби Клим Єщенко, Денис та Назар Кулінічі, Олександр Шинкаренко, Богдан Палій та Тимофій Орєхов на чолі з тренером Олексієм Вікторовичем Лозовим, взяли участь в учбово-тренувальних зборах у курортному селищі Урзуф на березі Азовського моря. За ці дні діти отримали новий досвід та покращили свою спортивну форму на дворазових щоденних тренуваннях спільно із командою борців Маріуполя. Хлопці відкрили для себе різновид боротьби на піску, кроси по пляжу, змагалися у футбол. Крім тренувань борці відвідували розважальні атракціони, купались в морі, їздили на екскурсію. На час зборів припали дні народження Дениса Кулініча, Богдана Палія та Олександра Шинкаренка, які вони відсвяткували  в колі друзів. А 14 серпня, на Медовий Спас, дітей, в супроводі тренерів, було запрошено відвідати богослужіння в церкві та святкову трапезу.

Тренування виявились насиченими, цікавими, корисними. Діти не лише покращили свою спортивну форму, а й залишились дуже  задоволеними.

Дану можливість учасники секції отримали завдяки проекту  "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".