КІНО ПРОСТО НЕБА

Дата: 20.08.2020 13:37

Нагадуємо, що 23 серпня 2020 року о 21:00, для любителів українського кіно БФ «МХП-Громаді» спільно з виконавчим комітетом Степанецької сільської ради, організовує безкоштовний кінопоказ напередодні Дня Незалежності України. Просто неба у селі Степанці на стадіоні "Маракана", вулиця Ткаченка 2, буде демонструватися касовий кіно-хіт «Мої думки тихі».

Вхід вільний. На локації працюватиме фуд-корт.

Беріть пледи, каремати, кличте близьких і друзів та приєднуйтесь до справжнього кіно-свята .

Кіно просто неба буде відбуватися з дотриманням усіх санітарних норм і вимог МОЗ України.

Для всіх бажаючих буде здійснюватися підвіз.

Маршрути прямування:

1.с.Новоукраїнка (виїзд о 19.30 від каплички) – с.Павлівка (сільський клуб 19.40) – с.Беркозівка (центр села 20.00) – с.Копіювата (біля зупинки 20.15)  – с.Степанці (стадіон «Маракана» 20.30) – с-ще Степанецьке (будинок культури 20.40) – с.Степанці (стадіон «Маракана»).

2. с.Попівка (виїзд о 19.00 від будинку культури) –  с.Горобіївка (сільська рада 19.20) –  с.Малий Ржавець (сільський клуб 20.00)  –  с.Полствин (сільська рада 20.10) –  с.Степанці (стадіон «Маракана»).

3. с.Дарівка (виїзд о 19.00 від магазину) – с.Мартинівка (біля школи 19.20, цукровий завод 19.30) - с.Степанці (стадіон «Маракана»).