Степанецький сільський голова відвідав Загальні Всеукраїнські Збори Асоціації об’єднаних територіальних громад у форматі з’їзду делегатів

Дата: 20.08.2020 12:44

Підвели підсумки, обговорили виклики

13 серпня 2020 року в Києві відбулися Загальні Збори Асоціації об’єднаних територіальних громад у форматі з’їзду делегатів. У заході взяв участь  Степанецький сільський голова Олександр Яременко.

Під час заходу підвели підсумки реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади у яких взяли участь представники міністерств, експерти, а також обговорили виклики, що стоять сьогодні на черговому етапі реформи та постануть перед ОТГ після місцевих виборів.

Друга частина Загальних Зборів Асоціації ОТГ складалася із звітів її голови, членів Правління та Ревізійної комісії, які прозвітували про результати діяльності  в 2019 році.

Голова Асоціації Олександр Корінний подякував головам секторальних платформ за плідну співпрацю та вручив їм Подяки.

Після звітів та обговорень таємним голосуванням переобрали голову Асоціації ОТГ. Більшістю голосів головою Асоціації повторно став Олександр Корінний, Новоукраїнський міський голова.

Важливою подією стало підписання Меморандуму про стратегічну співпрацю з Швецькою асоціацією місцевих влад і регіонів (SALAR) та Міжнародною асоціацією управління містами й округами (ІСМА).