Напередодні Дня Незалежності в Степанецькій громаді відбудеться святковий відеопоказ і онлайн-концерт

Дата: 20.08.2020 09:53

22 - 24 серпня, на честь святкування Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України, в старостинських округах Степанецької ОТГ відбудеться відеопоказ для жителів громади з привітаннями від керівництва та концертом представників художньої самодіяльності.

«Культура є важливою складовою існування будь-якого суспільства, а вітальні концертні програми — одна з наймасовіших її форм. Нажаль, у зв’язку з карантином, немає змоги проводити більше запланованих заходів, тому місцеві жителі, фактично, позбавлені можливості задовольняти свої духовні потреби. Ми вирішили виправити цю ситуацію та влаштувати напередодні Дня Незалежності свято з онлайн-показами для наших громадян. Впевнені, це стане значною подією для Степанецької громади.

До вашої уваги графік показів:

Початок сеансу :                                  населений пункт:

22.08.2020 р. о 10:00         Будинок культури с.Степаці – мультфільм для дітей;

о 14:00            Будинок культури с.Степанці – мультфільм для дітей;

23.08.2020 р.  о 10:00        Будинок культури с.Степаціс. Степанці– мультфільм для дітей;

о 21:00           с. Степанці стадіон «Маракана» - художній фільм "Мої думки тихі" за підтримки БФ "МХП ГРОМАДІ".

Буде організовано безкоштовне підвезення бажаючих за таким маршрутом:

1. Новоукраїнка (виїзд о 19.30 від каплички) – с. Павлівка (сільський клуб 19.40) – с. Беркозівка (центр села 20.00) – с. Копіювата (біля зупинки 20.15)  – с. Степанці (стадіон «Маракана» 20.30) – с-ще Степанецьке (будинок культури 20.40) – с. Степанці (стадіон «Маракана»).

2. с. Попівка (виїзд о 19.00 від будинку культури) –  с. Горобіївка (сільська рада 19.20) –  с. Малий Ржавець (сільський клуб 20.00)  –  с. Полствин (сільська рада 20.10) –  с. Степанці (стадіон «Маракана»).

3.  с. Дарівка (виїзд о 19.00 від магазину) – с. Мартинівка (біля школи     19.20, цукровий завод 19.30) - с. Степанці (стадіон «Маракана»).

24.08.2020 р.  о 19:00          Будинок культури с.Степанці – онлайн-привітання та святковий концерт;

24.08.2020 р.  о 18:00            с.Мартинівка, біля школи - онлайн-привітання та святковий концерт;

24.08.2020 р.  о 19:00            Клуб с.Павлівка - онлайн-привітання та святковий     концерт;

24.08.2020 р.  о 19:00             Клуб с.Малий Ржавець  - мультфільм для дітей;

о 20:30             Клуб с.Малий Ржавець  - онлайн-привітання та                  святковий  концерт;                                                                                                                                  24.08.2020 р. о 19:00              Будинок культури с.Беркозівка - онлайн-привітання та святковий  концерт.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Вхід вільний.

На гостей чекатиме святковий онлайн-концерт "З Днем народження, моя Україно!" з добіркою художніх номерів від артистів-аматорів Степанецької громади, привітання сільського голови Олександра Яременка, в.о. старост та мальовничі панорами сіл нашої ОТГ.