ЮВІЛЯРКА З КЛЮЧНИКІВ

Дата: 19.08.2020 09:21

15 серпня 2020 року відсвяткувала свій 85-ти річний ювілей жителька села Ключники, Мартинівського старостинського округу, Степанецької ОТГ, - Надія Климівна Будиліна.

Свій трудовий  шлях ця жінка розпочала ще в далекі сорокові повоєнні роки на селекційній дослідній станції міста Миронівка, а продовжила на будівельних об'єктах столиці України, в місті Києві. Після одруження, у 1958 році, разом із чоловіком, підняли на ноги та виховали двох доньок, мають двох онуків, які порадували вже й правнуками.

Вийшовши на заслужений відпочинок, після тривалого міського життя, рідне село покликало до джерел, додому. Подружжя переїхало в свої Ключники, на Канівщину, де їх і відвідали представники Степанецької ОТГ щоб привітати з іменинами.

Від імені сільського голови, Олександра Івановича Яременка, вручили ювілярці подарунок та побажали міцного здоров'я і довгих років життя разом з родиною