Напередодні Дня Незалежності МХП привезе до Степанців актуальне українське кіно

Дата: 17.08.2020 16:07

23серпня, на День Державного Прапору та напередодні Дня Незалежності України, в Степанцях відбудеться кінопоказ сучасного українського кіно. На стадіоні «Маракана» просто неба покажуть іронічну комедію «Мої думки тихі». Проєкт реалізується Благодійним фондом «МХП — громаді» в партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку українського кінематографа— дивись українське!». Вхід вільний.

«Культура надзвичайно важлива складова життя будь-якого суспільства, а кінематограф — одна з наймасовіших її форм. Нажаль, в цих населених пунктах вже роками немає регулярних кінопоказів, тому місцеві жителі, фактично, відрізані від актуального кіно-дискурсу. Ми вирішили виправити цю ситуацію та влаштувати напередодні Дня Незалежності справжнє свято кінематографу для жителів Степанців. Впевнений, це стане значною подією для громади села», — коментує проєкт Ігор Лещенко, Заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності.

Стадіон «Маракана» села Степанці 23 серпня прийме цьогорічний хіт — іронічну ліричну комедію режисера Антоніо Лукіча «Мої думки тихі». Фільм розказує історію звукорежисера та музиканта Вадима та його відносин з матір’ю. Початок сеансу о 21:00, а вже з 20:30 на гостей чекатиме добірка короткометражних фільмів проєкту «Дивись українське». На локації працюватиме фудкорт.