ДО ЮВІЛЕЮ І ТРОЯНДА РОЗКВІТЛА

Дата: 14.08.2020 17:35

14 cерпня 2020 року святкує свій вісімдесятий день народження жителька села Степанці – Антоніна Кириківна Харченко. Пані Антоніна народилася в селі Копіювата, але ще в молоді роки доля занесла ювілярку в Степанці. «Возив чоловік зерно та солому із Копіюватого в Степанці, побачив мене – та й перевіз у своє село, тут і приросла, пустила коріння, маю все: і дітей і онуків, якими пишаюся!» - ось так коротко описала ювілярка свій життєвий шлях до нашої громади гостям. Ювілейного дня, іменинницю вітали двоє дітей, п'ятеро онуків та двоє правнуків. Хоча жінка зараз проживає сама, її оселя не пустує, адже має хороших друзів і сусідів, які є частими відвідувачами. В свої 80 років іменинниця життєрадісна та працьовита господиня – показала представникам Степанецької ОТГ, які приїхали її привітати, який вдалий хліб спекла до святкового столу, що його аромат заполонив весь дім. А які квіти у квітнику! І все це - завдяки тендітній жінці і берегині роду. Антоніна Кириківна розказала нам історію своєї особливо улюбленої троянди, яку їй торік подарувала сусідка. «Сама не сподівалась – поставила у воду, а вона пустила паростки, то я й посадила в землю. А цьогоріч, зацвіла якраз на ювілей! От і не вір після цього в чудеса…» - похвалилася господиня квітника.

Дуже дякувала громаді за подарунок та привітання, а особливе спасибі сказала за увагу до людей поважного віку, для неї це - найважливіше.