Гордість Степанецького ліцею

Дата: 13.08.2020 11:17

Яременко Дарина — єдина медалістка  Степанецького ліцею 2020 року.

11 років успішного навчання, активної участі в предметних олімпіадах та конкурсах цієї сумлінної учениці відзначені високою нагородою. Даша одержала золоту медаль.

Своїми успіхами в навчанні завдячує педагогам рідної Степанецької школи, тим, хто зумів зацікавити і повести її в захоплюючий світ науки.

Не все давалося Дарині легко. Але наполегливість учениці в оволодінні знаннями завжди перемагала. Високі досягнення в навчанні показали і результати ЗНО: більше 190 балів з української мови та літератури, історії України та географії.

Навчання — не єдине заняття Яременко Даші, вона гарно співає, неодноразово перемагала у конкурсі «Мистецький дивокрай Черкащини», активна учасниця шкільної волейбольної команди та ДЮП, спортивного вишколу «Нескорені». Даша - відмінник «Захисту Вітчизни».

Тож побажаємо Даші Яременко щоб здійснилася її мрія стати студенткою омріяного ВУЗу.