НАДІЙШЛИ ПЕРШІ ПРОЄКТИ НА ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ 2020

Дата: 12.08.2020 16:09

Надійшли перші проєкти на конкурс громадського бюджету, подання яких розпочалося в Степанецькій громаді 03 серпня 2020 року.

Найактивнішими стали жителі Копіюватського старостинського округу, від яких було зареєстровано, у відповідності до Положення, 4 (чотири) проєкти:

1. "Очищення ставка" с.Копіювата, автор - Загородній Дмитро Володимирович;

2. Встановлення вуличного освітлення в селищі Копіювате, автор - Кріт Микола Михайлович;

3.Виготовлення і встановлення каплички, автор - Радомська Лариса Кузьмівна;

4. Встановлення стелли з назвою села, автор - Зуб Тетяна Іванівна.

Всі зазначені проєктні ідеї пропонуються з бюджетом 50,0 тисяч грн для реалізації в Копіюватському старостинському окрузі як «малий проєкт».

Координаційна рада Громадського бюджету Степанецької ОТГ, голова Павло Зоренко, дякує за подані пропозиції та закликає жителів інших старостинських округів, активістів Степанецької ОТГ долучитися більш активніше до подання проєктів.

Нагадуємо, що подати проєкти в рамках конкурсу Громадського бюджету в Степанецькій ОТГ можна до 31 серпня 2020 року.

За рахунок бюджетних коштів заплановано реалізація 8 (восьми) «малих», до 50,0 тисяч грн., проєктів, по одному у всіх восьми старостинських округах та «великого» до 300,0 тисяч грн. проєкту на теренах Степанецької ОТГ.

Координаційна рада після закінчення термінів подання проєктів здійснить їх експертне оцінювання. Після чого, шляхом голосування, жителі визначать проєкти переможці, які будуть реалізовані в 2021 році коштом місцевого бюджету.

За довідками та роз’ясненнями звертайтеся до Івана Степанця, головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області, тел. 0679752177, e-mail: stepanci_otg_ekonom@ukr.net

Деталі на сайті Степанецької ОТГ: https://stepanecka-gromada.gov.ua/gromadskij-bjudzhet-16-37-36-23-07-2020/