ЮВІЛЕЙ ХОРОШОЇ ЛЮДИНИ

Дата: 07.08.2020 11:34

05 серпня 2020 року відсвяткував 80-ти річний ювілей житель с. Мартинівка Гавриленко Іван Васильович. Ювіляр народився в селі Беркозівка,  закінчив 10 класів місцевої середньої  школи. Після служби в армії, повернувся в рідне село працювати водієм. В 1974 році Івана Васильовича запросили в Мартинівську середню школу викладати автосправу. Він прийняв пропозицію та разом із сім’єю переїхав в Мартинівку на постійне місце проживання. На займаній посаді Іван Васильович пропрацював викладачем близько 30-ти років, а після закриття автошколи, до виходу на пенсію,  продовжив свою трудову діяльність завгоспом в тій же Мартинівській школі. Разом з дружиною виховали 2- х дітей, сина та доньку, мають 3-х онуків. Іван Васильович, привітно зустрів представників Степанецької ОТГ, в.о старости Мартинівського старостинського округу Аллу Буслю та бібліотекарку Аллу Куцокінь, які прийшли його привітати від імені сільського голови Олександра Яременка та від усієї громади з ювілеєм. За що він їм щиро подякував.