ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 06.08.2020 16:53

05 серпня 2020 року в приміщені Степанецького будинку культури відбулося продовження  27-ої  сесії Степанецької сільської ради ОТГ VІІІ скликання. На розгляд було внесено 23 питання, які, відповідно до Регламенту, попередньо було розглянуто в постійних комісіях.  В ході роботи депутати підтримали надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради, проголосували технічні земельні питання, врегулювали орендні відносини.

Після засідання сесії в приміщені Степанецької сільської ради, вже традиційно, відбувся старостат. Присутні розібрали організаційні питання. Сільський голова Олександр Яременко нагадав в.о. старост про початок прийому проєктів на громадський бюджет. Спеціалістами виконавчого комітету підготовлено та розповсюджено в кожний старостат громади бланки проєктної заявки та свіже,  сьоме число Вісника Степанецької громади з роздрукованими Правилами проведення Громадського бюджету. Також Олександр Іванович закликав більш активно долучати жителів громади до Вайбер-спільноти спільної ініціативи МХП та Степанецької ОТГ.

Ініційовано анкетування жителів громади, з метою вивчення та врахування їх думок стосовно важливості та першочерговості проєктів, які можливо реалізувати як проєкти громадського бюджету в 2021 та наступних роках.