ОСВІТЯНИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДВІДАЛИ ХІ МІЖНАРОДНУ ВИСТАВКУ "СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ"

Дата: 05.08.2020 15:52

4 серпня 2020 року в м. Києві делегація освітян Степанецької ОТГ відвідала  ХІ міжнародну  виставку "Сучасні заклади освіти " (з дотриманням усіх карантинних умов).

Інститути післядипломної освіти, вищі навчальні заклади, коледжі, заклади загальної середньої, дошкільної і позашкільної  освіти всієї України презентували свої найкращі науково-методичні напрацювання. Постачальники навчального обладнання та науково-практичні об’єднання виробників презентували яскраві банери, електронну та друковану літературу, портативні панелі для покращення навчально-матеріальної бази закладів освіти.

Освітяни мали змогу стати  учасниками цікавих та захоплюючих експерементів, майстер класів. Педагогічні працівники вирішили взяти участь в наступній виставці, де зможуть продемонструвати свої власні науково-методичні надбання.