03 серпня 2020 року в Степанецькій громаді розпочалося подання проєктів на ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ 2020

Дата: 03.08.2020 13:44

Згідно до правил проведення громадського бюджету, із 03 по 31 серпня 2020 року, можна подати свої пропозиції на конкурс в категорії малих (до 50 тисяч грн) та великих (до 300 тисяч грн) проєктів.

Авторами проєктів можуть бути:

Дієздатні громадяни України віком від 16 років,  які зареєстровані та/або проживають на території України, що підтверджується офіційними документами (паспортом, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання).

За величиною бюджету можна подавати “великі” або “малі” проєкти. Розподіл проектів на "великі" і "малі" за величиною бюджету на реалізацію проекту: "Малий" проект -  до 50 000 грн., реалізовується на території одного старостинського округу; "Великий" проект -  до 300 000 грн., реалізовується на території Степанецької ОТГ.

Щоб проєкт був прийнятий, потрібно зібрати підписи жителів громади в його підтримку:  за "Малі" проекти - не менше 10;  за "Великий" проект - не менше  10 підписів.

Подані проєкти повинні бути реалізовані не більше ніж за 12 місяців протягом 2021 р.

За результатами конкурсу буде реалізовано 8 (вісім) малих проєктів (по одному в кожному старостинському окрузі громади) на суму 400,0 тисяч грн. та 1 (один) великий проєкт Степанецької ОТГ на суму 300,0 тисяч грн.

Про подані проєкти інформація буде висвітлюватися щоденно в розділі громадський бюджет на сайті Степанецької ОТГ: