БЕЗПЕКА ДІТЕЙ - ПОНАД УСЕ!
Для нормального розвитку дитини повинні бути створені безпечні комфортні умови, належна матеріально-технічна база. Тому захист інтересів та підтримка підростаючого покоління – пріоритетне завдання Степанецької ОТГ. Діти повинні перебувати в безпеці. Для цього в громаді проводиться постійно робота по вдосконаленню існуючих систем безпеки їх технічних можливостей. У всіх закладах освіти планується встановити камери відеоспостереження нового покоління. Вдосконалені технології дозволять не тільки вести спостереження за тим, що відбувається по периметру школи, на спортивних майданчиках і стадіонах, а й будуть архівуватися відеоматеріали. Архів з цих камер зберігатиметься до 30 днів. Надалі відео зі шкільних камер буде надходити до системи Єдиного ситуаційного центру, що дозволить швидко проаналізувати та в разі необхідності відреагувати на будь-які надзвичайні ситуації, які можуть трапитися в навчальних закладах. Вже в цьому році по периметру Степанецького ліцею, директор Станіслав Яременко, встановлено систему відеоспостереження за рахунок місцевого бюджету. Тож, тепер наші дітки під пильним наглядом і в більшій безпеці.