В НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК – ІЗ НОВИМ ОБЛАДНАННЯМ!

Дата: 24.07.2020 11:31

Наразі адаптивний карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 в Україні продовжили до 31 серпня 2020 року. Також визначено алгоритм відновлення учбового процесу в навчальних закладах, визначено 4 (чотири) зони запроваджених обмежень та відповідно план дій місцевої влади по нормалізації життя. В Черкаській області скоріш за все дітки 01 вересня цього року сядуть за шкільні парти. Готуючись до нового навчального року, розуміючи необхідність модернізації матеріально-технічної бази закладів освіти, керівництво Степанецької ОТГ, особисто сільський голова Олександр Яременко, приділяє велику увагу реалізації заходів,  що сприяють всебічному розвитку наших учнів, систематично забезпечують покращення навчальної бази. Цьогоріч, наприклад, для кабінету логопеда Степанецького ліцею за кошти з місцевого бюджету придбано дидактичні матеріали на суму 10200 грн., а для  кабінету хімії придбано навчальні засоби на суму 145659 грн. Тож, вперед! До нових звершень, наші юні науковці!