Оглошення Про здійснення робіт із транспортування, складування, зберігання й внесення органічних та мінеральних добрив

Дата: 24.07.2020 11:10

Повідомляємо, що у період з 01.08 по 30.08.2020 року, в залежності від погодних факторів, у населеному пункті Степанці ВП Заповіт Шевченка планує здійснення робіт робіт із транспортування, складування, зберігання й                                                             внесення органічних та мінеральних добрив.

Застосування добрив у процесі вирощування сільськогосподарських культур, особливо органічних, дає змогу зберегти баланс органічної речовини та елементів живлення, також позитивно впливає на збереження та відновлення агрофізичних властивостей грунту. Органічні добрива – компост та курячий послід згідно ГОСТ 12.1.007 – 76 ССБТ.

«Шкідливі речовини. Класифікація й загальні вимоги щодо безпеки» за ступенем впливу на організм людини відноситься до 4-го класу і є не токсичні, пожежо- та вибухобезпечні.

За безпосереднього потрапляння на шкіру послід не виявляє негативної подразнювальної дії на організм людини. Робота з ними не потребує особливих заходів щодо безпеки. Під час роботи з послідом та продуктами його переробляння(компостом) необхідно дотримуватися правил особистої гігієни.

У разі виникнення питань, пов’язаних із застосуванням органічних та мінеральних добрив, звертатися до менеджера з корпоративної та соціальної відповідальності ТОВ «НВФ» УРОЖАЙ» - Наталії Короп – 095-281-89-96